Fifa Goal!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Fifa Goal! va fi redeschis la Toamna,cu noi inscrieri ,deoarece faptul ca e vara aduce alte ocupatii pentru majoritatea inafara de Fifa !! Vacanta placuta tuturor !!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prezentare - Cunostinta

In jos 
+2
cola
The Best
6 participanți
AutorMesaj
The Best
Moderator
Moderator
The Best


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 12:26 am

Aici va puteti prezenta si Cunoaste!! Spune-ne de unde esti...cati ani ai... de cat timp joci fifa.. pt ce joci...si motto-ul tau !! Wink
Sus In jos
The Best
Moderator
Moderator
The Best


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 12:33 am

Salut,Ma numesc catalin:D fac 14 ani in 13 noiembrie,sunt din timisoara,in timpul liber imi place sa jok fifa,fotbal.Am si alte hobbiuri:inot,strand,mess,counter-strike,fifa goal:)),photoshop,delta force..de asemenea imi place sa ascult muzica,sa stau cu prieteni..Razz.Fifa jok de vreo 4-5 ani...primul fifa jukat de mn este 2002 parca..Wink...Sper ca fifa-goal sa devina unul dintre cele mai serioase campionate din romania...de ce nu cel mai serios...si mai am un hobbi...sa-l injur pe papy:))..bafta:))(huoo papy:)))
Sus In jos
cola
Admin
Admin
cola


Numarul mesajelor : 244
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 1:02 am

bine ai venit cataline sper sa te distrezi p forum Wink
Sus In jos
The Best
Moderator
Moderator
The Best


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 1:15 am

sh eu la fel:D
Sus In jos
SpEdDy XxL
Moderator
Moderator
SpEdDy XxL


Numarul mesajelor : 760
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 7:53 pm

Salut sunt Valy am 14,1 ani,sunt din slatina...in timpul liber imi place sa jok fifa,fotbal sa ma duc la strand,photoshop ,Canter-Strike....si mai multe...Sper ca Fifa-Goal sa devina cel mai vizitat si populat site din Romania...de ce nu si din lume
Sus In jos
Daniel15
User
User
Daniel15


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyVin Iul 10, 2009 10:07 pm

Sar`na! Ma numesc Daniel, sunt din Botosani, am 15 ani! Sunt un "mic" Gulliver, de 1,85 ! Wink) Hobbyuri: Fotbal, fete, discotecile, bautra (dc nu?!?) , muzica, fifa08 :X, ps si multe altele ! Baiat de gasca in cea mai mare parte a zilei, dar cu cine nu trebuie nu mai is! Smile BAFTA Fifa-Goal!
Sus In jos
ady_chiriac
Moderator
Moderator
ady_chiriac


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyDum Iul 12, 2009 5:34 am

Sarumainile domnilor....Ma numesc Chiriac Florin Adrian sunt din galati si am 14 ani Razz,hobbyurile mele sun fotbalul,fifa,innotul (Mai mult).Vreau sa adun cunostinte in photoshop si sa evoluez treptat !Sunt serios doar cand vreau !bft!
Sus In jos
cola
Admin
Admin
cola


Numarul mesajelor : 244
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 4:01 am

bine ati venit sper sa va simtiti bn pe forumul nostru si sa va distrati Wink
Sus In jos
m4ry3n
User
User
m4ry3n


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 11/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 6:03 am

Nick : m4ry3n

Nume : marian

Prenume : -

Varsta : 16

Hobbie-uri : Fifa,Fotbal

Interese : -

Oras : brasov

Pareri despre forum : fain :cheers:
Sus In jos
ady_chiriac
Moderator
Moderator
ady_chiriac


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 6:05 am

cola a scris:
bine ati venit sper sa va simtiti bn pe forumul nostru si sa va distrati Wink
Multumesc domnisoara cola !
Sus In jos
cola
Admin
Admin
cola


Numarul mesajelor : 244
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 6:05 am

bn ai venit Very Happy
Sus In jos
The Best
Moderator
Moderator
The Best


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 6:25 am

ady_chiriac a scris:
Sarumainile domnilor....Ma numesc Chiriac Florin Adrian sunt din galati si am 14 ani Razz,hobbyurile mele sun fotbalul,fifa,innotul (Mai mult).Vreau sa adun cunostinte in photoshop si sa evoluez treptat !Sunt serios doar cand vreau !bft!
serbus faa:))
Sus In jos
cola
Admin
Admin
cola


Numarul mesajelor : 244
Data de inscriere : 09/07/2009

Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta EmptyLun Iul 13, 2009 7:59 am

e servus Smile) Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare - Cunostinta Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare - Cunostinta   Prezentare - Cunostinta Empty

Sus In jos
 
Prezentare - Cunostinta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa Goal! :: Interactive :: Prezentare / Cunostinte-
Mergi direct la: