Fifa Goal!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Fifa Goal! va fi redeschis la Toamna,cu noi inscrieri ,deoarece faptul ca e vara aduce alte ocupatii pentru majoritatea inafara de Fifa !! Vacanta placuta tuturor !!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu da click aici!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DavidsSoccer
User
User
DavidsSoccer


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/07/2009

Nu da click aici!!! Empty
MesajSubiect: Nu da click aici!!!   Nu da click aici!!! EmptyMar Iul 14, 2009 4:23 am

Repert pentru a treia oara si daca mai e nevoie si a patra oara nu-i problema. deci vreau sa-mi puneti NUMERELE la jucatori asa cum am postat EU. adminii de ce au numerele la jucatori asa cum au vrut ei?/Smile ..de ce sa nu avem si noi userii simpli? fiti seriosi daca vreti ca si noi sa FIIIIM ..mai bine nu mai faceati topicul "Echipe finalizate" si gata. app. eu am Fenerbahce
@
Sus In jos
OwNeR_DorYaN
Admin
Admin
OwNeR_DorYaN


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 06/07/2009

Nu da click aici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu da click aici!!!   Nu da click aici!!! EmptyMar Iul 14, 2009 4:25 am

si cu ce te ajuta ma numerele alea ? =))...crezi ca joci mai bine cu ele :-j..

Pune frate probleme adevarate precum lipsa unor jucatori,overalluri nefacute..nu niste numere nepuse..:Neutral..crezi ca toti au numerele dupa cum au vrut..dar joaca si nu comenteaza..:-j
Sus In jos
https://fifa-goal.darkbb.com
DavidsSoccer
User
User
DavidsSoccer


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/07/2009

Nu da click aici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu da click aici!!!   Nu da click aici!!! EmptyMar Iul 14, 2009 4:26 am

a da si am uitat. la mine sunt mai mult de 5 greseli
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu da click aici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu da click aici!!!   Nu da click aici!!! Empty

Sus In jos
 
Nu da click aici!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa Goal! :: Interactive :: Recycle Bin-
Mergi direct la: